Гарантія та повернення

Умови повернення товару

Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" Ви має право повернути непотрібний товар або обміняти його на інший протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Правила повернення товарів належної якості

Товар належної якості – це товар без дефектів, з цілісної упаковкою, який з певних причин не підійшов Вам.

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, продукти харчування та напої, якщо вони є належної якості, обміну або поверненню не підлягають.

Інші товари належної якості, що є на нашому сайті, а саме аксесуари, можуть бути повернуті або замінені. 

Повернення або обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався, збережено його товарний вид і споживчі властивості. У разі, якщо товар належної якості піддавався механічним впливами, обмін або повернення не здійснюється.

Порядок обміну товару належної якості

Покупець має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

Обмін товару належної якості здійснюється протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей.

У разі обміну товару належної якості, доставка здійснюється за рахунок отримувача. У разі повернення коштів за товар належної якості, повертається лише вартість товару, без урахування доставки.

Правила повернення товарів неналежної якості

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, продукти харчування та напої, якщо вони є належної якості, обміну або поверненню не підлягають.

Серед інших категорій товарів на нашому сайті, товаром неналежної якості вважається неякісний товар з будь-якими дефектами.

Порядок повернення та обміну товарів неналежної якості

У разі отримання клієнтом товару неналежної якості, він має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення при зверненні в наш магазин, за допомогою сайту або пошти. У зверненні необхідно описати причину обміну / повернення, прикріпивши до повідомлення детальні фото дефектів в належній якості.

Обмін товару неналежної якості здійснюється протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей. У разі обміну товару неналежної якості, доставка здійснюється за рахунок магазину playberry.com.ua

Порядок дій при отриманні товарів, пошкоджених перевізником

1. Перевіряйте товар на відсутність пошкоджень при отриманні у відділеннях кур'єрської служби. Якщо покупець не перевірить товар відразу та виявить пошкодження товару за межами відділення кур'єрської служби, довести порушення з боку транспортних компаній та отримати відшкодування збитків буде неможливим.

2. При виявленні пошкодження товарів (розбиті пляшки, розірвані паки и т.д.) у відділенні «Нової пошти» оформіть претензію (заповніть бланк) до перевізника та сфотографуйте товари у відділенні так, щоб по фотографіях можна було чітко встановити факт пошкодження.

3. Складіть акт прийому-передачі («акт пошкодження») за допомогою представника «Нової пошти» у відділенні.

4. Повідомте про виявлення пошкоджень товарів перевізником у компанію Playberry Ukraine за телефоном +380681232277. Компанія Playberry Ukraine не несе відповідальність за пошкодження товарів перевізником, але ми цінуємо кожного клієнта і спробуємо допомогти вирішити ситуацію на користь покупця.

Зі свого боку компанія Playberry Ukraine пакує товари згідно правил пакування перевізників.

Як здійснюється повернення коштів

Кошти будуть перераховані на вашу карту на протязі 1-4 днів після отримання нами повернення. Для повернення коштів Вам потрібно повідомити нам номер Вашої картки та ПІБ.

Щоб розпочати процедуру повернення, напишіть нам нам або зателефонуйте: залиште своє П.І.Б. та номер телефону, за яким зателефонує до вас менеджер. Вкажіть наступні дані: найменування та кількість товарів у замовленні та дату створення замовлення.