Про нас

Про насНаша історія бере початок у 2007 році. На сьогоднішній день «PlayBerry Ukraine» одна з провідних компаній в галузі оптової торгівлі дитячими солодощами, іграшками, товарами з Європи, побутовою хімією та супутніми товарами. Продукція «PlayBerry Ukraine» приносить радість дітям і дорослим, наш слоган: «Подаруй посмішку». Ми імпортуємо товари із 12 країн світу. Асортимент містить понад 1500 найменувань товарів, включаючи сезонну та святкову продукцію. У нашому асортименті представлені всі трендові товари, новинки, які з'являються на світовому ринку солодощів, іграшок та товарів для дітей.

Про нас — Photo 3
Онлайн магазин «Playberry Ukraine»

Не хочете витрачати час на вибір та покупку товарів для вашого магазину на оптовому ринку? Тоді вам до нас! Пропонуємо вашій увазі наш онлайн магазин, де ви завжди можете замовити товари оптом онлайн, сидячи прямо за вашим комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом.

Про нас — Photo 4
Широкий асортимент товарів

Пропонуємо широкий асортимент із більш ніж 1500 найменувань товарів, які можна замовити у будь-який час та будь-яке місце. У нас ви знайдете товари, які складно знайти в інших компаній.

Про нас — Photo 5
Якість товарів

Наші клієнти можуть бути абсолютно впевненими в якості наших товарів - ми здійснюємо контроль на всіх етапах: від надходження товару на наш склад до доставки клієнтові.

Наші принципи
Максимально вигідні умови співпраці для клієнтів та партнерів.
Наша мета
Бути КОМПАНІЄЮ №1 в Україні з продажу дитячих солодощів та іграшок.

Маркетингова підтримка

Маркетингова підтримка

Ми пропонуємо нашим клієнтам маркетингову підтримку, яка допоможе підвищити продажі до 50%
- Рекламні акції та спецпропозиції
- POS-матеріали: листівки, банери, буклети, каталоги
- Оформлення місць продажу

Співпраця

Співпрацювати з нами – зручно та просто. Ви можете сформувати замовлення на нашому сайті. Персональний менеджер допоможе вам сформувати найкращий товарний асортимент для вашого торгового майданчика.

Чому Ви маєте вибрати "PlayBerry Ukraine"?
Великий досвід роботи, клієнтоорієнтованість, дешеві ціни та висока якість товарів робить магазин оптових продажів PlayBerry Ukraine надійним та гідним партнером.